Medium Ball Ring, sterling silver

Medium kulring i matt sterlingsilver.

Ringen är 1,6 mm bred och består av en kedja av små kulor som skapar ett enkelt och sofistikerat utseende. Ringen är vacker i kombination med andra Jane Kønig-ringar, där dess speciella yta ger en fin detalj till ditt utseende.

B: 1,6 mm.

I lager
Endast %1 kvar
Old Darling pris 312,50 kr Regular Price 625,00 kr
SKU
B0046-S

Find your ring size here
Vi skickar din beställning inom 1-2 dagar och sedan tar det 1-5 arbetsdagar för leverans. Observera attbeställningsvaror varor som vissa Lovetag-smycken och 18 karats smycken skickas inom 1-5 arbetsdagar och smycken med handmonterade diamanter och ädelstenar kommer att skickas inom 5-10 arbetsdagar.

Du har 30 dagars öppet köp, som gäller från den dag du mottar leveransen. Du kan byta smycket mot ett tillgodokvitto eller returnera det och få pengarna tillbaka. Observera att vi endast återbetalar returbelopp på kortet som användes för köpet.

Alla våra smycken levereras i färgglada smyckeskrin med tillhörande presentpåse.

Small jewellery box Medium jewellery box Large jewellery box

Klicka här för livechatt ♥️